
Провідні електропроводи, сумісні з Spacelabs
Сумісність: Spacelabs Tru-Link
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Опис
Провідні електропроводи, сумісні з Spacelabs
Сумісність:Космічні лабораторії Tru-Link
Терміни оплати:T / T, Western Union, Paypal
Метод доставки:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання:3-7 робочих днів
MOQ:50 шт
Технічні характеристики:
| Назва продукту | ЕКГ провідники |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Номер моделі | Космічні лабораторії |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Матеріал кабелю | Куртка ТПУ |
| Діаметр кабелю | 2,5мм |
| Колір кабелю | Сірий |
| Роз'єм дистальний | Twin Pin |
| Роз'єм проксимальний | Оснащення |
| Довжина кабелю | 1m |
| Упаковка | Індивідуальний пакет |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Властивості | ЕКГ-монітор, ЕКГ-апарат |
| Вага | 100g |
| Гарантія | 1 рік |

Популярні Мітки: провідні електропроводи сумісні з ecla, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Сумісність Spacelabs ЕКГ кабель 3lead провід Комплек...
-

Datex, Philips, піонер, spacelabs, burdly, welch All...
-

Conmed, Datex, Welch Zoll, піонер, Philips 3lead про...
-

Універсальний (без з'єднувача) ЕКГ Кабельний провід ...
-

Mindray Datascope Disposable ECG Lead Wire
-

Сумісний Vitalstim 5900 Електродний кабель

