
GE-MEDICAL Marquette 11 Штиф ЕКГ-кабельний провід IEC
Сумісний: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Сонячний 3000, Трамвай 100, Трамвай 200, Трамвай 300, Трамвай 400, Трамвай 500, Трамвай { {13}}, Трамвай 800, Unity Systems
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, Морським транспортом
Час виконання: 1-7 робочих днів
MOQ: 10 шт
Опис
GE-MEDICAL Marquette 11 Штиф ЕКГ-кабельний провід IEC
Сумісний: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500 , Сонячний 8000. Сонячна 3000, Трамвай 100, Трамвай 200, Трамвай 300, Трамвай 400, Трамвай 500, Трамвай 600, Трамвай 800, Unity Systems
Стандарт: IEC
Місце походження: Гуандун, Китай
Класифікація приладів: II клас
Бренд: Pray-med
Назва продукту: Медичний ЕКГ-кабель з провідним проводом
Технічні характеристики:
| Назва продукту | ЕКГ-кабель |
| Колір кабелю | сірий |
| Діаметр кабелю магістралі | 4 мм |
| Діаметр свинцевого кабелю | 2. 6 мм |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Довжина кабелю магістралі | 2.7m |
| Довжина свинцевого кабелю | 0.9m |
| Загальна довжина кабелю | 3.6m |
| Роз'єм для приладів | 11 штифт |
| Терміновий термін пацієнта | затискачі / щіпка |
| Кабельні відводи | 3 ведучий |
| Вага нетто | 200g |

Популярні Мітки: ge- Medical marquette 11 pin ecg cable cablewire iec, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







