
Nihon Kohden 3 Свинцевий ЕКГ-кабель IEC
Термін оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, морем
Час виконання: 1-7 днів (залежно від вашої кількості)
MOQ: 30шт
Опис
Nihon Kohden 3 Свинцевий ЕКГ-кабель IEC
Термін оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, морем
Час виконання: 1-7 днів (залежно від вашої кількості)
MOQ: 30шт
Технічні характеристики:
| Тип | ЕКГ-кабель |
| Свідоцтво | CE / ISO |
| Колір кабелю | Сірий |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Стандартний | IEC |
| Довжина магістралі | 2.7m |
| Довжина провідного кабелю | 0.9m |
| Роз'єм Proximax | 12-контактний роз'єм Nihon Kohden, під кутом |
| Дистальний з'єднувач | Кліп / прищіпка / захват |
| Класифікація приладів | II клас |
| Розмір пацієнта | Дорослий / Педіатричний |
| Вага нетто | 120g |
| Гарантія | один рік |

Популярні Мітки: nihon kohden 3 led ecg cable iec, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Стабільна якість AIR SHIELDS 5lead ЕКГ кабель, IEC /...
-

Mindray ЕКГ кабель 12-контактний роз'єм для BeneView...
-

GE 7Lead Ecg Холтерний ЕКГ кабель SEER Light 2008594...
-

ЕКГ-перетворювач Nihon Kohden 3 приводить фіксацію
-

GE Healthcare Marquette ЕКГ-перетворювач 5 кабелів
-

Кабель адаптера кабелю Datascope ЕКГ 3 Веде кліпси

