Цільний ЕКГ-кабель, 12 контактів, сумісний з Nihon Kohden BSM-2301
Термін оплати: T/T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, морем
Термін виконання: 1-7 днів (залежно від вашої кількості)
MOQ: 30 шт
Опис
Кабель ЕКГ Nihon Kohden
Технічні характеристики:
| Тип | Кабель ЕКГ |
| Сертифікат | CE/ISO |
| Колір кабелю | Сірий |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Матеріал кабелю | ТПУ куртка |
| Стандартний | IEC/AHA |
| Довжина магістрального кабелю | 2.7m |
| Довжина провідного кабелю | 0.9m |
| Роз'єм Proximax | 12-контактний роз’єм Nihon Kohden, кутовий |
| Дистальний роз'єм | Затискач/щипка/захоплювач |
| Класифікація приладів | ІІ клас |
| Розмір пацієнта | Дорослий / Педіатричний |
| Вага нетто | 120g |
| Гарантія | один рік |


Опис продукту
Довжина: 3,2м
Матеріал: ТПУ
Проводи: 3-проводи,5-проводи,AHA,IEC,Clip
Тип: цільний кабель ЕКГ
Описи:
Сумісний бренд: Nihon Kohden
Сумісна модель: 4101,4103,4111,4113 Life Scope P BSM-2351,2353 Life Scope L BSM-2301,2303 LifeScope I
особливості:
1.Привабливе співвідношення ціна/продуктивність
2. Відповідність ISO13485 & CE
3. Доступне кольорове кодування IEC та AHA
4. Високоякісний, нетоксичний, стійкий до перешкод, м’який і міцний кабель із ТПУ
пакет:
Без стерилізації, індивідуальна упаковка, 1 шт./мішок, потім покладіть у зовнішню коробку.



Популярні Мітки: цільний ЕКГ кабель 12pin сумісний nihon kohden bsm-2301, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Siemens Круглий 10pin 5lead ЕКГ кабель, IEC / AHA, к...
-

Nihon Kohden 11-контактний кабель адаптера ЕКГ 3 вед...
-

Односкладовий кабель адаптера ЕКГ Nihon Kohden 5 вед...
-

Edan SE-2012 / SE-2003 5 провідний провідний кабель ...
-

Comen 12 Pins 5 Lead Ecg кабель для CM1200 CM1200B H...
-

5 відведень 15-контактний ЕКГ-кабель Mindray з банан...










