
1900mAh медична заміна акумулятора
Сумісний: Lumiview 20502 Welch Allyn 72250
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
1900mAh медична заміна акумулятора
Місце походження: Китай
Бренд: Welch Allyn
Сертифікація: CE
Номер моделі: Welch Allyn 72250
Мінімальна кількість замовлення: 1шт
Ціна: як обговорювалося
Термін доставки: 1-3 робочих дні
Можливість постачання: 600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 67,7 * 42,1 * 21,7 мм |
| Номінальна ємність | 1900mAh |
| Вага | 168g |
| Тип | NI-MH |
| Номінальна напруга | 3.6V |
| Застосування | Lumiview 20502., 72250. Акумулятор Apex: I-MED0245, AB24663 Медичні товари Aztec: 31-50808 Berktree: NEW-WA-72250 Дантона: MED-72250 Найперше медичне обладнання: FME-22966 Міждержавні батареї: AMED0245, MED0245 Поставка Medex: WA-72250 R& D: 6045 Sears: SPM2482301001, 72250 Unipower B11150 Уелч Еллін: 49020, 72250, DENLITE, DP1545, LUMIVIEW |
| Колір | Синій |
| Пакет | Індивідуальний ящик |


Популярні Мітки: 1900mah акумулятор для медичної заміни, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

CardioServ 30344030 Дефібриляторний акумулятор для G...
-

Батарея дефібриляторів BeneHeart Mindray D2 D3
-

GE Monitor Battery Monitor Battery Dash 3000 SM201-6
-

Акумулятори для медичного обладнання 2600mAh Comen
-

Резервне копіювання акумуляторної батареї медичного ...
-

Медичні прилади Літій-іонні акумулятори Шиллера

