Замінна батарея для монітора Biolight M800 3.7V LB-03
Сумісний: Biolight M800
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
Якщо ви шукаєте батарею для заміни монітора biolight m800 3.7v lb-03, ласкаво просимо звернутися до нашої фабрики. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, ми запропонуємо вам не найдешевшу, але конкурентну ціну та відмінне обслуговування. Будьте впевнені, купуйте нашу якісну продукцію.
Замінна батарея для монітора Biolight M800 3.7V LB-03
Місце походження:Китай
Назва бренду:Biolight
Сертифікація:CE
Сумісний:M800
Мінімальна Кількість Замовлення:1шт
Ціна:як обговорювалося
Час доставки:1-3 робочих дні
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 48,2 * 49,8 * 13,2мм |
| Номінальна ємність | 1600mAh |
| Вага | 50g |
| Тип | ЛІ-ІОН |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Акумуляторна батарея QTY | 2 клітини |
| Застосування | Biolight M800 |
| Колір | Чорний |
| Пакет | Індивідуальний ящик |



Популярні Мітки: батарея для монітора biolight m800 3.7v заміна lb-03, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися











