GE тире батареї
Каталог: Акумулятор
Тип продукту: GE тире батареї
Кількість замовлень мінінумів: 1PCS
Сертифікація: CE/ ISO13485
Ціна: Переговори
Опис
Якщо ви шукаєте ge тире батареї, ласкаво просимо, щоб зв'язатися з нашим заводом. Як один з провідних виробників і постачальників в Китаї, ми запропонуємо вам не найдешевшу, але конкурентоспроможну ціну і відмінний сервіс. Будь ласка, будьте впевнені, щоб купити нашу якісну продукцію.
GE тире батареї
Місце походження:Китай
Умови оплати:100% T/T, Western Union, PayPal
Спосіб доставки:DHL, TNT, EMS, Федекс, ДБЗ, морем
Час доставки:1-3 дні для зразка,7-14 днів для великого замовлення після оплати.
Відомості про продукт:
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сумісності | GE тире батареї |
| Сумісні моделі | GE DASH2500, DASH 1800, General Electric / Ge 2023852-029, General Electric / Ge 2500, General Electric / Ge N1082, Міждержавні акумулятори AMED2250 |
| Сертифікати | CE/ISO |
| Колір | Синій |
| Розмір акумулятора | 117X34X69mm |
| Матеріал | Ні-МН |
| Ваги | (у 660г) |
| Потужність | 8000mAh |
| Напруги | 8.4V (8.4V) |
| Тип | Акумуляторна батарея |
| Пакет | індивідуальний пакет |
| Гарантія | Від 1 року |


Популярні Мітки: ge тире батареї, виробники, постачальники, завод, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися











