Акумулятор GE Ohmeda T 6050-0006-578 Rev JB11435 4.8v 3000mAh
Оригінал: Гуандун, Китай
Бренд: pray-med
Тип: Li-ion акумулятор
Сертифікати: CE, ISO
Опис
Акумуляторна батарея GE Ohmeda T 4,8 В 3000 мАг 6050-0006-578 Rev J, B11435
Опис продукту
| Модель | Плюсоксиметр трусат |
| Колір | блакитний |
| Ємність | 3000 мАг |
| Напруга | 4.8V |
| Застосувати | TruSat |
| Тип | NI-MH |
| Розмір батареї | 169*24.5 (Ø)241g |
| Вага батареї: | 241g |
| Номер частини | 6050-0006-578,6050-0006-578 ред. J, B11435 |
| Пакет | Індивідуальний бокс |
Сумісна деталь №:
для GE Ohmeda TruSat 6050-0006-578

Про цей продукт:
Високоякісна змінна батарея для GE, Medical
Технічні характеристики батареї - Ємність: 3600 мАг, WH: 17,28 Вт-год, Тип: Ni-MH, Напруга: 4,8 В - Новий повністю декодований чіп працює так само, як оригінальний
Розміри: 172.00 x 22,60 x 22,60 ммВага: 300 г / 10,58 унцій
Будь ласка, переконайтеся, що модель і номер батареї відповідають вашому пристрою. Якщо ви не впевнені, будь ласка, надішліть нам електронний лист із деталями або зображеннями вашої батареї, ми надамо вам професійні пропозиції.

Популярні Мітки: ge ohmeda tbattery pack 6050-0006-578 rev jb11435 4.8v 3000mah, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися











