Батареї медичного обладнання типу LI-ION 510114040
Сумісність: FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 510114040
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
Якщо ви шукаєте літій-іонні акумулятори медичного обладнання 510114040, ласкаво просимо звернутися до нашої фабрики. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, ми запропонуємо вам не найдешевшу, але конкурентну ціну та відмінне обслуговування. Будьте впевнені, купуйте нашу якісну продукцію.
Батареї медичного обладнання типу LI-ION 510114040
Місце походження: Китай
Назва бренду: Фукуда Денші
Сертифікація: CE
Модель Numbе:510114040
Мінімальна кількість замовлення: 1шт
Ціна: як обговорювалося
Термін доставки: 1-3 робочих дні
Можливість постачання: 600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Акумуляторна батарея LI-ION |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 131,4 * 36,77 * 37,05мм |
| Номінальна ємність | 4600mAh |
| Вага | 585g |
| Тип | ЛІ-ІОН |
| Номінальна напруга | 14.8V |
| Застосування | FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 |
| Колір | чорний |
| Пакет | Індивідуальний ящик |


Популярні Мітки: літій-іонні акумулятори медичного обладнання 510114040, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися










