Пакет акумуляторів для медичного обладнання Mindray PM 9000
Сумісний: Mindray PM-9000
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
Пакет акумуляторів для медичного обладнання Mindray PM 9000
Місце походження:Китай
Назва бренду:Mindray
Сертифікація:CE
Номер моделі:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Мінімальна Кількість Замовлення:1шт
Ціна:як обговорювалося
Час доставки:1-3 робочих дні
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 182 * 26,1 * 61мм |
| Номінальна ємність | 4400mAh |
| Вага | 330g |
| Тип | ЛІ-ІОН |
| Номінальна напруга | 11.1v |
| Застосування | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Колір | Чорний |
| Пакет | Індивідуальний ящик |



Популярні Мітки: mindray pm 9000 комплект акумуляторів для медичного обладнання, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

HYLB-231 5200mah EDAN Монітор батареї SE-3 M8 IM9A
-

Літій-іонна акумуляторна батарея Biolight LB-03 12-1...
-

CardioServ 30344030 Дефібриляторний акумулятор для G...
-

Літій-іонний акумулятор Biolight LB-08 12-100-1003
-

Акумулятор для запасного обладнання медичного обладн...
-

Резервне копіювання акумуляторної батареї медичного ...




