Шланг для інфініуму NIBP P02112
Термін оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, морем
Час виконання: 1-7 днів (залежно від вашої кількості)
MOQ: 30шт
Опис
Шланг для інфініуму NIBP P02112
Термін оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, морем
Час виконання: 1-7 днів (залежно від вашої кількості)
MOQ: 30шт
Технічні характеристики:
| Тип | Шланг NIBP |
| Свідоцтво | CE / ISO |
| Колір кабелю | Сірий |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Довжина кабелю | 2.5m |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Розмір пацієнта | Дорослий / Педіатричний |
| Вага нетто | 120g |
| Гарантія | один рік |

Популярні Мітки: шланг infinium nibp p02112, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися









