Паспорт паспорта датчика Mindray Spo2 V Паспорт XG
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 1-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Опис
Паспорт паспорта датчика Mindray Spo2 V Паспорт XG
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Датчик Spo2 багаторазового використання |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Номер моделі | Mindray |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Матеріал кабелю | ТПУ |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Колір кабелю | Сірий |
| Роз'єм дистальний | Круглий 6 штифт 40 градусів, коннектор лемо |
| Роз'єм проксимальний | Педіатричний кліп |
| Довжина кабелю | 3m |
| Упаковка | Індивідуальний пакет |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Властивості | ЕКГ-монітор, ЕКГ-апарат |
| Вага | 150g |
| Гарантія | 1 рік |


Популярні Мітки: mindray spo2 sensor passport v passport xg, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Сумісність M1191bl Philips MP20 8pin SpO2 датчик
-

GE Маркетт (Масімо) Сумісність SpO2 Sensor пульсокси...
-

Меннен 10-контактний дитячий м'який датчик SPO2
-

12-контактний датчик для дорослих кліпів SpO2 Biolig...
-

Datascope Accutorr Plus 14-контактний дитячий м'який...
-

Дитячий м'який сенсор Lohmeier, сумісний з датчиком ...



