Masimo Compatibel SpO2 Датчик для вуха для дорослих
Сумісна модель залежно від Ext-кабелю, напр .: Rad-8 Rad-5 / Rad-5v SatShare
Час виконання: 1-7 робочих днів (залежить від вашої кількості)
Умови оплати: 100% T / T депозит, Western Union
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Морським транспортом
MOQ: 20 шт
Опис
Masimo Compatibel SpO2 Датчик для вуха для дорослих
Сумісна модель залежно від Ext-кабелю, напр .: Rad-8 Rad-5 / Rad-5v SatShare
Час виконання: 1-7 робочих днів (залежить від вашої кількості)
Умови оплати: 100% T / T депозит, Western Union
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Морським транспортом
MOQ: 50 шт
Технічні характеристики:
| Колір кабелю | Сірий |
| Довжина кабелю | 1m |
| Діаметр кабелю | 2 * 2мм |
| Кабельний матеріал | Матеріал ТПУ |
| Свідоцтво | CE, ISO |
| Роз'єм для приладів | LNOP чоловічий роз'єм |
| Кінцевий роз'єм пацієнта | Кліп для вух для дорослих |
| Розмір пацієнта | Дорослий |
| Вага | 60g |
| Гарантія | 1 рік |


Популярні Мітки: затискач для вуха для дорослих для masimo Compatibel Spo2, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Nonin дорослих Finger кліп SpO2 датчик Цей короткий ...
-

Одноразовий 9-контактний датчик SpO2, сумісний з Nel...
-

Силіконовий короткий датчик кабельного зонда SpO2 Mi...
-

Нелкор DB9 SpO2 датчик дитячий
-

Масимо сумісний 9 Pin SPO 2 Сенсорний чіп для дор...
-

Масимо сумісний з коротким новонародженим датчиком SpO2




