Подовжувальний кабель адаптера SpO2 сумісний Nihon Kohden
Сумісні моделі №: Нічний монітор: BSM- 4101,4103,4111,4113 Область життя P, BSM-5105,5135 Область життя A, BSM-2351,2353 Область життя L, BSM-2301,2303 Область життя I
Час виконання: 1-7 робочих днів (залежить від вашої кількості)
Умови оплати: 100% T / T депозит, Western Union
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Морським транспортом
MOQ: 20 шт
Опис
Подовжувальний кабель адаптера SpO2 сумісний Nihon Kohden
Ext-Cable, 8ft, прямокутник 14p> DB9F, підходить для зонда Nihon Konden та зонда серії S0005
Час виконання: 1-7 робочих днів (залежить від вашої кількості)
Умови оплати: 100% T / T депозит, Western Union
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Морським транспортом
MOQ: 20 шт
Технічні характеристики:
| Колір кабелю | Сірий |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Роз'єм для приладів | 14-контактний роз'єм Nihon kohden |
| Кінцевий роз'єм пацієнта | DB9 |
| Довжина кабелю | 2.4 m |
| Розмір пацієнта | Дорослий / педіатричний / новонароджений |
| Вага | 120g |
| Гарантія | 1 рік |


Популярні Мітки: сумісний подовжувач кабелю spo2, сумісний nihon kohden, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

HP Philips M1943A Сумісність SpO2 Кабель-адаптер / п...
-

Сумісність Nonin SpO2 Кабель-адаптер / подовжувач ка...
-

Datascope Passport Кабель-адаптер / подовжувач кабелю
-

Сумісність Biolight M6 M12 Кабель-адаптер / подовжув...
-

Адаптерний кабель SpO2 DB9 для Masimo LNC-10 2056
-

8-контактний кабель адаптера перетворювача SpO2 Phil...



