Температурний зонд Ohmeda - 6600-0628-700
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Опис
Температурний зонд Ohmeda - 6600-0628-700
Сумісність: Datex Ohmeda2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, Інкубатори загального догляду (GC), Догляд за немовлятами в Огайо (IC), Теплі для немовлят Panda
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Температурний зонд |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Номер моделі | GE-Datex Ohmeda |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Матеріал кабелю | ТПУ |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Колір кабелю | Сірий |
| Роз'єм дистальний | Чоловік, монороз'єм |
| Роз'єм проксимальний | Датчик шкіри |
| Довжина кабелю | 3m |
| Упаковка | Індивідуальний пакет |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Властивості | ЕКГ-монітор, ЕКГ-апарат |
| Вага | 100g |
| Гарантія | 1 рік |

Популярні Мітки: температурний зонд ohmeda - 6600-0628-700, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Одноразовий зонд температури для Datex Ohmeda
-

Одноразовий медичний датчик температури датчика шкіри
-

Датчик температури температури, сумісний із Siemens
-

Датчик Ohmeda, сумісний з датчиком температури
-

Повітряний щит Педіатричний шкірно-температурний зонд
-

Термоз сумісний стравоходу ректальний Mindray темпер...



