Сумісний PH 5 відведень ЕКГ Leadwire - M1625A
Сумісність: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Series, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Транспорт, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Умови оплати: T/T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Термін виконання: 3-7 робочих днів
MOQ: 50 шт
Опис
Сумісний PH 5 відведень ЕКГ Leadwire - M1625A
Сумісність:Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Series, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Транспорт, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Умови оплати:T/T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання:3-7 робочих днів
MOQ:50 шт
Технічні характеристики:
| Назва товару | Відведення ЕКГ |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Торгова марка | Моліться-med |
| Сертифікати | CE/ISO |
| Матеріал кабелю | ТПУ куртка |
| Діаметр кабелю | 2,5 мм |
| Колір кабелю | Сірий |
| Роз'єм дистальний | Twin Pin |
| Роз'єм Проксимальний | Snap (індивідуальний) |
| Довжина кабелю | 0.9m |
| Упаковка | Індивідуальна упаковка |
| Класифікація приладів | ІІ клас |
| Властивості | Монітор ЕКГ, апарат ЕКГ |
| вага | 100g |
| Гарантія | 1 рік |

Популярні Мітки: Сумісний PH 5 Leads ECG Leadwire - M1625A, виробники, постачальники, фабрика, недорого, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися









