M4725A AHA Snap 5 Lead Holter ЕКГ-кабель Провідний кабель Snap
Модель: M4725A
Каталог: ЕКГ-кабель Holter
Тип продукту: Провідний кабель ЕКГ Holter
Мінімальна кількість замовлення: 1 шт
Сертифікація: CE / ISO13485
Ціна: Переговори
Опис
M4725A AHA Snap 5 свинцевий холтер ЕКГ-кабель Leadwire Snap
Місце походження:Китай
Терміни оплати:100% T / T, Western Union, Paypal
Метод доставки:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час доставки:1-3 дні для зразка, 7-14 днів для великого замовлення після оплати.
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
* Температура навколишнього середовища: від 0 до 40 ° C (від 32 до 104 ° F)
* Відносна вологість: від 0% до 80%
* Гіпербаричний тиск: 86 кПа-106кПа
* Матеріали: Високоякісний кабель із куртки ТПУ довжиною 0,9 м, сірий; Золотий пластини на оснащення
Деталі продукту:
| Назва продукту | Провідний кабель ЕКГ Холтера |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Бренд | Молитися-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Колір кабелю | сірий |
| Кабельні кабелі | 10-свинцеві |
| Довжина кабелю | 0.9m |
| Матеріал кабелю | Куртка ТПУ |
| Діаметр свинцевого кабелю | 2мм |
| Інструментальний роз'єм | 10 штифтів |
| Кінцевий з'єднувач пацієнта | Оснащення |
| Вага | 100G |
| Тип | ЕКГ Холтер |
| Стандартний | АГА |
| Пакет | Пакет по 1 штуці в поліетиленовому пакеті, а потім покладіть у 1 коробку. |
| Розмір однієї упаковки | 16X10X1 см |
| Гарантія | 12 місяців |
Про нас:
Ми є професійним виробником у материковому Китаї, маємо різноманітні марки датчика spo2, кабелю ЕКГ та провідного кабелю, кабелю ЕКГ та провідного кабелю, манжети NIBP, кабелю IBP, зонда температури, холтерівського кабелю та дроту, запасного акумулятора тощо.

Популярні Мітки: m4725a aha snap 5 lead holter ecg cable ledwire snap, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Стабільна якість Petas 4lead ЕКГ кабель, IEC, кліп /...
-

Висока якість Spacelabs Ultraview 120369 17pin 5lead...
-

Сумісний Меннен-5-провідний ЕКГ-кабель AHA Grabber 1...
-

Оригінальний 12-контактний ЕКГ-кабель Mindray EA6232B
-

Кабельні перетворювачі кабелю перетворювача Bionet Е...
-

Nihon Kohden 3 Свинцевий ЕКГ-кабель IEC




