
Медична запасна батарея Comen CM-1200A
Сумісний: Comen ICR18650 , JHT-99D-00
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морським транспортом
Час виконання: 3-7 робочих днів
Зразки доступні
Опис
Якщо ви шукаєте запасну акумуляторну батарею cm-1200a, звертайтесь до нашої фабрики. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, ми запропонуємо вам не найнижчу, але конкурентоспроможну ціну та чудовий сервіс. Будьте впевнені, що купуєте наші якісні продукти.
Медична запасна батарея Comen CM-1200A
Місце походження:Китай
Бренд:Комен
Сертифікація:CE
Сумісність:ICR18650, JHT-99D-00
Мінімальна Кількість Замовлення:1шт
Ціна:як обговорювалося
Час доставки:1-3 робочі дні
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Бренд | Молитися-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 146,5 * 18,5 * 67 мм |
| Номінальна потужність | 5200mAh |
| Вага | 400G |
| Тип | LI-іон |
| Номінальна напруга | 14.4v |
| Застосування | Comen CM-1200A |
| Кількість комірок | 8 комірка |
| Колір | Синій |
| Пакет | Індивідуальний ящик |
Популярні Мітки: comen медична заміна батареї cm-1200a, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







