Резервна копія медичної акумуляторної батареї Philips Defibrillator HeartStart
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
Резервне резервне копіювання медичного акумулятора Philips Defibrillator HeartStartFR2 FR2+ M3860A M3840 M3863A
Місце походження: Китай
Бренд: Philips
Сертифікація: CE
Номер моделі: m3863a
Мінімальна кількість замовлення: 1шт
Ціна: як обговорювалося
Термін доставки: 1-3 робочих дні
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Перезаряджений акумулятор |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 172 * 36 ** 66мм |
| Номінальна ємність | 4200mAh |
| Вага | 329g |
| Тип | LiMnO2 |
| Номінальна напруга | 12v |
| Застосування | HeartStart |
| Колір | Сірий |
| Пакет | Індивідуальний ящик |



Популярні Мітки: Philips дефібрилятор медичного акумулятора, резервне серце, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Літій-іонний акумулятор 10,8 В, 65 Вт, сумісний для ...
-

Космічний акумулятор LC-TA122PU монітора свинцевої к...
-

HYLB-231 5200mah EDAN Монітор батареї SE-3 M8 IM9A
-

Медичний акумулятор 14,8 В для монітора пацієнта Едана
-

Дефібриляторний акумуляторний накопичувач NIHON KOHD...
-

GE Monitor Battery Monitor Battery Dash 3000 SM201-6





