
Контек ЕКГ машина заміна батареї ЕКГ-600Г
Сумісність: Контек ЕКГ-600Г
Умови оплати: T/T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час проведення: 3-7 робочих днів
Зразки доступні
Опис
Контек ЕКГ машина заміна батареї ЕКГ-600Г
Місце походження:Китай
Назва бренду:(у 200 за все
Сертифікації:Ce
Сумісний:ЕКГ-600Г
Мінімальна кількість замовлень:1шт (1шт)
Ціна:як обговорювалося
Час доставки:1-3 робочих дні
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва товару | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE/ISO |
| Розмір | 83 * 59 * 17.5mm |
| Номінальна потужність | 3800mAh |
| Ваги | (У 200 за все) |
| Тип | ЛІТ-іон (1999) |
| Номінальна напруга | 7.4V (7.4V) |
| Застосування |
Контек ЕКГ600Г |
| Кількість клітинок | 2 Клітина (значення) |
| Колір | Зелений |
| Пакет | Окрема коробка |
Популярні Мітки: Contec ЕКГ машина заміна батареї екг-600г, виробники, постачальники, завод, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







