Ecg Machine Медичний пристрій Акумулятор Biocare
Сумісний: Biocare ECG-1200 ECG-1210 ECG-1201 HYLB-683 HYLB-293
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Проби доступні
Опис
Ecg Machine Медичний пристрій Акумулятор Biocare
Місце походження: Китай
Фірмове найменування: biocare
Сертифікація: CE
Номер моделі: HYLB-683
Мінімальна кількість замовлення: 1шт
Ціна: як обговорювалося
Термін доставки: 1-3 робочих дні
Можливість постачання: 600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Акумуляторна батарея LI-ION |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Назва бренду | Моліться-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 67 * 47 * 36 мм |
| Номінальна ємність | 2200mAh |
| Вага | 185g |
| Тип | ЛІ-ІОН |
| Номінальна напруга | 14.8V |
| Застосування | ЕКГ-апарат |
| Колір | Синій |
| Пакет | Індивідуальний ящик |


Популярні Мітки: екг. акумулятор, медичний прилад, акумулятор biocare, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися









