
Батарея для монітора ЕКГ Nihon Kohden SB-752P
Сумісний: SVM-7501
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Зразки доступні
Опис
Якщо ви шукаєте батарею монітора nihon kohden sb-752p ecg, ласкаво просимо зв'язатися з нашою фабрикою. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, ми запропонуємо вам не найнижчу, але конкурентоспроможну ціну та чудовий сервіс. Будьте впевнені, що купуєте наші якісні продукти.
Батарея для монітора ЕКГ Nihon Kohden SB-752P
Місце походження:Китай
Бренд:Міндрей
Сертифікація:CE
Сумісність:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Мінімальна Кількість Замовлення:1шт
Ціна:як обговорювалося
Час доставки:1-3 робочі дні
Можливість постачання:600шт / тиждень
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Медична акумуляторна батарея |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Бренд | Молитися-мед |
| Сертифікати | CE / ISO |
| Розмір | 55 * 67 * 38 мм |
| Номінальна потужність | 6600mAh |
| Вага | 287g |
| Тип | літій-іонний |
| Номінальна напруга | 7.2V |
| Застосування | Nihon Kohden SVM-7501 |
| Кількість комірок | 6 комірка |
| Колір | Синій |
| Пакет | Індивідуальна коробка |

Популярні Мітки: Nihon Kohden SB-752P ECG батарея монітора, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







