
Оригінальний кліп для дорослого датчика Spo2 512F
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 1-7 робочих днів
MOQ: 30 шт
Опис
Mindray 512F оригінальний датчик spo2 Кліп для дорослих
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 1-7 робочих днів
MOQ: 30 шт
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Датчик Spo2 |
| Колір кабелю | сірий |
| Довжина кабелю | 3m |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Роз'єм для приладів | 5-контактний роз'єм lemo |
| Кінцевий термінал пацієнта | Дорослий |
| Вага | 120g |
| Гарантія | 1 рік |

Популярні Мітки: mindray 512f оригінальний кліп для дорослого датчика spo2, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

Сумісність Костюм Spacelabs 91369/91370 SpO2 Датчик ...
-

Сумісний 7-контактний дитячий м'який датчик SpO2 Hel...
-

GE Healthcare Direct-Connect SpO2 Датчик
-

Творчий дитячий м'який 5-контактний датчик SpO2 Heal...
-

Круглий 10-контактний дитячий м'який датчик SpO2 Art...
-

Одноразовий датчик SpO2 Oximax Nellcor DB9

