
10-контактний кліп для датчиків SPO2 для датчиків Siemens
Сумісна модель №Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Module siemens
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 3-7 робочих днів
Опис
10-контактний кліп для датчиків SPO2 для датчиків Siemens Compatibel
Сумісна модель №Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Module siemens
Умови оплати: T / T, Western Union, Paypal
Спосіб доставки: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, морем
Час виконання: 1-7 робочих днів
MOQ: 30 шт
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Датчик Spo2 |
| Колір кабелю | сірий |
| Довжина кабелю | 3m |
| Кабельний матеріал | Куртка ТПУ |
| Діаметр кабелю | 4мм |
| Класифікація інструментів | II клас |
| Роз'єм для приладів | Круглий, 10-контактний шпильковий |
| Кінцевий термінал пацієнта | Чіп для дорослих |
| Вага | 120g |
| Гарантія | 1 рік |

Популярні Мітки: 10-контактний датчик для дорослого затиску siemens compabel, виробники, постачальники, фабрика, дешево, купити
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-

10-контактний сенсор SPO2 для ветеринарного кліпсу S...
-

Anke ASC-553 круглий 5-контактний датчик для новонар...
-

12-контактний датчик новонародженого Spo2 Philips
-

14-контактний дитячий м'який датчик SPO2 Nellcor Oximax
-

Прямий датчик SpO2 Fukuda Denshi, 5 проводів AHA/IEC
-

Masimo Compatible Direct Spo 2 Датчик для дорослих

